783 676 208 ul.  Stanisława Więckowskiego 2/4, Szczecin

Wyszukaj na stronie

Pierwsza wizyta w gabinecie dietetycznym 


Celem pierwszej konsultacji jest zapoznanie się dietetyka z pacjentem oraz z przyczyną jego pojawienia się w gabinecie. W trakcie konsultacji przebiegającej w miłej i przyjaznej atmosferze zostanie zebrany dokładny wywiad żywieniowy, wywiad zdrowotny oraz wykonane badanie antropometryczne i analiza składu ciała. Badania te określają typ sylwetki oraz ilość tkanki tłuszczowej, mięśniowej i wody w organizmie. Ze względu na specyfikę aparatury, pomiar musi być wykonywany na gołe stopy.
Wizyta trwa 1 godzinę.

Program żywieniowy zostaje ułożony po konsultacji na podstawie zebranych w jej trakcie informacji o pacjencie. Zostaje wysłany drogą elektroniczną w ciągu tygodnia.
Obejmuje indywidualne zalecenia i wskazówki do modyfikacji dotychczasowych zachowań żywieniowych oraz 7-dniowy jadłospis uwzględniający preferencje smakowe, stan zdrowia oraz styl życia. Przekazane zostaną również materiały edukacyjne, które zwiększą wiedzę na temat racjonalnego żywienia i pozwolą w przyszłości kontrolować dietę
 
 

Wizyta dla Dwojga - wizyta rodzinna


We dwoje raźniej, łatwiej, taniej i przede wszystkim można się wzajemnie wspierać. Często zmiana nawyków żywieniowych jednej osoby, prowadzi do zmiany nawyków reszty domowników. Jest to bardzo pozytywne zjawisko, ponieważ wiele ułatwia, np. wspólne przyrządzanie posiłków, zakupy podobnych produktów oraz ogólną kontrolę i motywację. Wizyta dla dwojga / wizyta rodzinna, obejmuje wspólne konsultacje oraz wspólne stosowanie jak najbardziej jest to możliwe podobnej diety. Cena wizyty jest niższa, niż wizyta pojedyncza.

Wizyta trwa 1,5 godziny.

 

Jak często musisz odwiedzać dietetyka?

Każde kolejne spotkanie dostarczy Ci nowych, ciekawych spostrzeżeń. Wizyta zawsze rozpoczyna się badaniem masy i składu ciała, aby ocenić jak zmienia się Twoja sylwetka i stan zdrowia. To przede wszystkim zasługa starannie opracowanego planu działania no i oczywiście twojej wytrwałości. Jeżeli zastosujesz się do większości wskazówek możesz mieć pewność, że sukces z każdą wizytą będzie coraz bardziej wyraźny. 

Otrzymasz specjalistyczny wydruk zawierający kilkadziesiąt różnych analiz danych a także specjalny, niezwykle obrazowy wykres ukazujący jak w twoim organizmie zmienił się poziom masy, tkanki tłuszczowej i masy beztłuszczowej, a także ile potrzebujesz jeszcze czasu do osiągnięcia wyznaczonego celu. Spotkania odbywają się na ogół co 2-4 tygodnie. To idealny czas, aby ocenić uzyskane wyniki. Częstsze spotkania nie odzwierciedlają rzeczywistych osiągnięć, rzadsze z kolei powodują utratę motywacji. Częstotliwość wizyt ustalona zostanie z tobą oczywiście indywidualnie.

W dalszej kolejności wyjaśnimy sobie wspólnie wszelkie wątpliwości oraz wskażemy jak pokonać pojawiające się trudności. Ustalony zostanie dla ciebie nowy plan dietetyczny, nowe zadania wsparcia psychologicznego, zmodyfikowany ewentualny program ruchowy i omówione kolejne kroki terapii.
Kontrola trwa 30 min.

W toku odbywanych spotkań zdobędziesz ogromny zasób wiedzy i doświadczenia, dzięki czemu nie tylko nie będzie konieczności korzystania z dalszych usług naszych poradni, ale także innych tego typu placówek. Opracowaliśmy autorski, specjalny III-stopniowy system edukacyjny dzięki któremu po upływie określonego czasu przejdziesz na tzw. intuicyjny sposób odżywiania, i nie będziesz musiał już korzystać z żadnych gotowych jadłospisów. Dzięki zdobytej wiedzy, przekonasz się, że można cieszyć się zdrowiem i idealną wagą przez długie lata bez pomocy żadnych specjalistów.

 

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami

Informacje kontaktowe

Jeżeli masz problemy ze swoją masą ciała i zdrowiem, jesteś przyszłą lub karmiącą mamą albo osobą o wysokiej aktywności fizycznej - ze mną możesz zadbać o swoje zdrowie i osiągnąć wymarzony cel.
Dietetyk kliniczny i kosmetolog medyczny
mgr Alicja Karpik
Gabinet FITESTETIC znajduje sie w salonie Academy of Art and Knowledge.
Po prawej stronie klatki z nr2.
ul. Stanisława Więckowskiego 2/4
70-411 Szczecin

+48 783 676 208

X

Right Click

No right click