783 676 208 ul. Więckowskiego 2/4, Szczecin

Wyszukaj na stronie

Informacje o konsultacji


Celem pierwszej konsultacji jest zapoznanie się dietetyka z pacjentem oraz z przyczyną jego pojawienia się w gabinecie. W trakcie konsultacji przebiegającej w miłej i przyjaznej atmosferze zostanie zebrany dokładny wywiad żywieniowy, wywiad zdrowotny oraz wykonane badanie antropometryczne i analiza składu ciała. Badania te określają typ sylwetki oraz ilość tkanki tłuszczowej, mięśniowej i wody w organizmie. Ze względu na specyfikę aparatury, pomiar musi być wykonywany na gołe stopy.

Konsultacja trwa 1 godzinę.

Program żywieniowy zostaje ułożony po konsultacji na podstawie zebranych w jej trakcie informacji o pacjencie. Zostaje wysłany drogą elektroniczną w ciągu tygodnia.
Obejmuje indywidualne zalecenia i wskazówki do modyfikacji dotychczasowych zachowań żywieniowych oraz 7-dniowy jadłospis uwzględniający preferencje smakowe, stan zdrowia oraz styl życia. Przekazane zostaną również materiały edukacyjne, które zwiększą wiedzę na temat racjonalnego żywienia i pozwolą w przyszłości kontrolować dietę

Umów wizytę

 

Wizyta dla Dwojga - wizyta rodzinna


We dwoje raźniej, łatwiej, taniej i przede wszystkim można się wzajemnie wspierać. Często zmiana nawyków żywieniowych jednej osoby, prowadzi do zmiany nawyków reszty domowników. Jest to bardzo pozytywne zjawisko, ponieważ wiele ułatwia, np. wspólne przyrządzanie posiłków, zakupy podobnych produktów oraz ogólną kontrolę i motywację. Wizyta dla dwojga / wizyta rodzinna, obejmuje wspólne konsultacje oraz wspólne stosowanie jak najbardziej jest to możliwe podobnej diety. Cena wizyty jest niższa, niż wizyta pojedyncza.

Konsultacja trwa 1,5 godziny.

 

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami

Informacje kontaktowe

Jeżeli masz problemy ze swoją masą ciała i zdrowiem, jesteś przyszłą lub karmiącą mamą albo osobą o wysokiej aktywności fizycznej - ze mną możesz zadbać o swoje zdrowie i osiągnąć wymarzony cel.
mgr Alicja Karpik Gabinet mieści się w salonie
Academy of Art and Knowledge
ul. Więckowskiego 2/4
70-411 Szczecin
+48 783 676 208
 

 

X

Right Click

No right click