783 676 208 ul.  Stanisława Więckowskiego 2/4, Szczecin

Wyszukaj na stronie

Informacje o zabiegu


Bezinwazyjny, komfortowy i bezbolesny zabieg, który polega na stymulacji skóry prądami o częstotliwości fal radiowych (RF). Zabieg ma na celu pobudzenie komórek skóry do produkcji i regeneracji kolagenu, w efekcie skóra odzyskuje sprężystość i jędrność. Możemy zredukować i spłycić zmarszczki, zlikwidować tkankę tłuszczową.

Laser Biostymulujący
Promieniowanie laserowe przygotowują tkanki na silniejszy efekt terapeutyczny i liftingujący. Znacznie zwiększa efektywność i jakość pielęgnacji ciała. Przyczynia się do zwiększenia syntezy białek, w tym między innymi kolagenu, poprzez pobudzenie aktywności fibroblastów. Powoduje poprawę ukrwienia i odżywienia tkanek, pobudzenie regeneracji komórek i naczyń krwionośnych. Zwiększa odpływ nadmiaru limfy, co jest niezbędne w zabiegach pielęgnacyjnych. Wykazuje działanie przeciwzapalne oraz przeciwbólowe, poprzez stymulację wydzielania beta endorfin, czyli tzw. hormonów szczęścia.

Umów wizytęPytania i odpowiedzi

Podniesienie owalu twarzy i podbródka, ujędrnienie struktury skóry, spłycenie głębokich zmarszczek, zmniejszenie „worków” pod oczami i „kurzych łapek”, zmniejszenie przebarwień, redukcja zanieczyszczeń, rozszerzonych porów i stanów zapalnych, redukcja cellulitu, zmniejszania obwodu poszczególnych partii ciała, obkurczania i ujędrniania skóry ciała, podniesienie pośladków, likwidacja „luźnej” skóry na brzuchu i wewnętrznej stronie ud

Zakażenia wirusowe, bakteryjne, grzybicze, uszkodzenia ciągłości skóry, nowotwory skóry i znamiona, naczyniaki jamiste, terapia przeciwtrądzikowa, skłonność do keloidów(bliznowców), zabiegi chirurgiczne w obrębie twarzy (do 2 miesięcy).


Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami

Informacje kontaktowe

Jeżeli masz problemy ze swoją masą ciała i zdrowiem, jesteś przyszłą lub karmiącą mamą albo osobą o wysokiej aktywności fizycznej - ze mną możesz zadbać o swoje zdrowie i osiągnąć wymarzony cel.
Dietetyk kliniczny i kosmetolog medyczny
mgr Alicja Karpik
Gabinet FITESTETIC znajduje sie w salonie Academy of Art and Knowledge.
Po prawej stronie klatki z nr2.
ul. Stanisława Więckowskiego 2/4
70-411 Szczecin

+48 783 676 208

X

Right Click

No right click