783 676 208 ul.  Stanisława Więckowskiego 2/4, Szczecin

Wyszukaj na stronie

Informacje o zabiegu


Jest to tzw. zimny laser. Światło lasera przenika głęboko w warstwy skóry i kieruje się na komórki tłuszczowe, w których, pod jego wpływem, dochodzi do ich obkurczenia. Działa jedynie na komórki tłuszczowe. Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. Urządzenie nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie znacznie redukuje. Efekty tego procesu można porównać z wysuszaniem winogron, które zamieniają się w rodzynki. Widać je już po pierwszym zabiegu w postaci utraty centymetrów w obszarze zabiegowym.

Umów wizytęPytania i odpowiedzi

Nadmierna uporczywa tkanka tłuszczowa, kształtowanie i modelowanie sylwetki, przyspieszenie metabolizmu, poprawa kondycji skóry, ukrwienia

Ciąża, karmienie piersią, choroby serca, wrzody, nadciśnienie, cukrzyca, zakażenia wirusowe, bakteryjne, grzybicze, przeczos, nadżerki, rany (uszkodzenia ciągłości skóry), nowotwory skóry i znamiona, zabiegi chirurgiczne w obrębie zabiegowej, metalowe implanty


Przygotowanie przed zabiegiem: na 1-2 miesiące przed serią zabiegów należy zaprzestać farmaceutyczną terapię odchudzającą.

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami

Informacje kontaktowe

Jeżeli masz problemy ze swoją masą ciała i zdrowiem, jesteś przyszłą lub karmiącą mamą albo osobą o wysokiej aktywności fizycznej - ze mną możesz zadbać o swoje zdrowie i osiągnąć wymarzony cel.
Dietetyk kliniczny i kosmetolog medyczny
mgr Alicja Karpik
Gabinet FITESTETIC znajduje sie w salonie Academy of Art and Knowledge.
Po prawej stronie klatki z nr2.
ul. Stanisława Więckowskiego 2/4
70-411 Szczecin

+48 783 676 208

X

Right Click

No right click