783 676 208 ul.  Stanisława Więckowskiego 2/4, Szczecin

Wyszukaj na stronie

Informacje o zabiegu


Jest to połączenie masażu mechanicznego z podciśnieniem z jednoczesnym odciągnięciem fałdów skóry (zassanie) i rolowaniem ruchomymi rolkami z metalowymi kuleczkami.

Umów wizytęPytania i odpowiedzi

Wpływa na elastyczność, sprężystość i jędrność skóry, wspomaga odchudzanie i modelowanie sylwetki, redukuje cellulit, blizny, rozstępy i zmarszczki, pobudza lokalne mikrokrążenia, wspomaga resorpcję obrzęków, eliminuje toksyny z organizmu, może być stosowany jako terapia przeciwstarzeniowa, zabieg relaksacyjny i odnowa biologiczna po wysiłku.

Stany zapalne i uszkodzenia mechaniczne skóry, nowotwory skóry i znamiona, skłonność do krwawień i powstawania wybroczyn (siniaków), popękane naczynka, niewydolność krążenia, ciąża, gorączka, osłabienie i wyniszczenie organizmu, zaawansowane nadciśnienie tętnicze (zgoda lekarza), rumień słoneczny, bielactwo, trądzik zapalny, zabiegi chirurgiczne w obrębie twarzy (do 6 miesięcy).


Przygotowanie przed zabiegiem: na 1-2 miesiące przed serią zabiegów należy zaprzestać farmaceutyczną terapię odchudzającą.

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami

Informacje kontaktowe

Jeżeli masz problemy ze swoją masą ciała i zdrowiem, jesteś przyszłą lub karmiącą mamą albo osobą o wysokiej aktywności fizycznej - ze mną możesz zadbać o swoje zdrowie i osiągnąć wymarzony cel.
Dietetyk kliniczny i kosmetolog medyczny
mgr Alicja Karpik
Gabinet FITESTETIC znajduje sie w salonie Academy of Art and Knowledge.
Po prawej stronie klatki z nr2.
ul. Stanisława Więckowskiego 2/4
70-411 Szczecin

+48 783 676 208

X

Right Click

No right click