783 676 208 ul.  Stanisława Więckowskiego 2/4, Szczecin

Wyszukaj na stronie

mgr Alicja Karpik

DIETETYK MEDYCZNY / KOSMETOLOG MEDYCZNY / TRENER PERSONALNY

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Wciąż poszerza swoje kompetencje zawodowe uczestnicząc w licznych konferencjach, szkoleniach oraz w projektach naukowych.

Zdobytą wiedze i doświadczenia z praktyk w szpitalach, poradniach dietetycznych oraz z prywatnej działalności skutecznie zamienia na ubywające kilogramy i lepsze samopoczucie pacjentów. Komponuje smaczne i praktyczne diety indywidualnie dostosowana do każdego pacjenta.

Specjalizuje się w opiece nad osobami aktywnie uprawiającymi sport. Pod swoimi skrzydłami ma wielu sportowców z różnych dyscyplin fizycznych oraz kluby sportowe. Zajmuje się także wspomaganiem procesów leczenia schorzeń w których zdrowy styl życia odgrywa kluczową rolę.
 

 

Sprawdź efekty współpracy ze mną!


Ze mną przekonasz się, że odpowiednio dobrane żywienie nie tylko poprawia nastrój, wygląd i zdrowie, ale także, jest proste, bardzo smaczne i nieuciążliwe. Wiem, że jedzenie jest mocno skorelowane ze sferą emocjonalną, dlatego też na każdym etapie będziesz otrzymywać ode mnie odpowiednie wsparcie. Moja praca nie opiera się jedynie na przygotowaniu diety - będę starala się edukować Cię, wspierać i motywować aby efekty naszej wspólnej pracy pozostały na długo.

Zobacz metamorfozy

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami

Informacje kontaktowe

Jeżeli masz problemy ze swoją masą ciała i zdrowiem, jesteś przyszłą lub karmiącą mamą albo osobą o wysokiej aktywności fizycznej - ze mną możesz zadbać o swoje zdrowie i osiągnąć wymarzony cel.
Dietetyk kliniczny i kosmetolog medyczny
mgr Alicja Karpik
Gabinet FITESTETIC znajduje sie w salonie Academy of Art and Knowledge.
Po prawej stronie klatki z nr2.
ul. Stanisława Więckowskiego 2/4
70-411 Szczecin

+48 783 676 208

X

Right Click

No right click