783 676 208 ul.  Stanisława Więckowskiego 2/4, Szczecin

Wyszukaj na stronie

Sprawdź efekty współpracy ze mną!


Ze mną przekonasz się, że odpowiednio dobrane żywienie nie tylko poprawia nastrój, wygląd i zdrowie, ale także, jest proste, bardzo smaczne i nieuciążliwe. Wiem, że jedzenie jest mocno skorelowane ze sferą emocjonalną, dlatego też na każdym etapie będziesz otrzymywać ode mnie odpowiednie wsparcie. Moja praca nie opiera się jedynie na przygotowaniu diety - będę starala się edukować Cię, wspierać i motywować aby efekty naszej wspólnej pracy pozostały na długo.

Efekty współpracy

Znani sportowcy pod moim okiem
Aleksandra Kowalik Motorcross, Cross Country (Orlen Team) Bierze udział w zawodach motocrossowych i cross country stref Polski oraz w Mistrzostwach Polski. Niedawno można było oglądać jej umiejętności w odcinkach telewizyjnych Akademii Młodych Talentów Orlen Teamu, gdzie była jedyną płcią piękną. Ułożyłam Oli dietę wzmacniającą, zwiększającą odporność i przyspieszającą regenerację organizmu. Już po około miesiącu stosowania zauważyła zwiększenie siły i energii, a badania zanotowały wzrost wydolności fizycznej.
 
Tomasz Kmita Mistrz Polski ADCC (Berserkers Team Poland) Zawodnik Berserker's team Poland. Charakteryzuje się szybkością, świetną kondycją i żelaznym charakterem. Aktualnie razem pracujemy nad skuteczną utratą masy ciała poprzez redukcję tkanki tłuszczowej, minimalizacją katabolizmu mięśniowego oraz utrzymywaniu wysokiego tempa metabolizmu spoczynkowego. Pomiary BIA wykazały niską tkankę tłuszczową (9,4%) znajdującą się w zalecanym zakresie dla profesjonalnych zapaśników (6–15%).
 
Patryk Walczak Piłka ręczna (Pogoń Handball) Młody, utalentowany, skromny i przesympatyczny piłkarz ręczny. Już w wieku 20 lat grał w najlepszych zespołach w Polsce, aktualnie jest kołowym w Pogoni Handball Szczecin i poprzez swoją gre daje kibicom wiele radości. Dzięki wspólnej pracy zdołaliśmy poprawić jego samopoczucie oraz osiągi sportowe. Patryk zwiększył swoją siłę, wytrzymałość oraz dynamikę. Badania wykazują, że pomimo bardzo dobrych wyników, stać go na jeszcze więcej!
 
Wojciech Jedziniak Piłka ręczna (Pogoń Handball) Od 2010r. lewoskrzydłowy Pogoni. Reprezentant Kraju w kategoriach juniorskich, bardzo wytrzymały kondycyjnie. Wyróżnia się dużą szybkością i skocznością. Biorąc pod uwagę wysoką aktywność fizyczną i bardzo szybki metabolizm Wojtka, dobrałam mu suplementację i ułożyłam dietę na ok 5000 kcal ! Efekty były bardzo fajne: wzrost siły mięśniowej, rozbudowa masy mięśniowej, redukcja tkanki tłuszczowej do poziomu 7%! Ponadto lepsze samopoczucie i energia.
 

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami

Informacje kontaktowe

Jeżeli masz problemy ze swoją masą ciała i zdrowiem, jesteś przyszłą lub karmiącą mamą albo osobą o wysokiej aktywności fizycznej - ze mną możesz zadbać o swoje zdrowie i osiągnąć wymarzony cel.
Dietetyk kliniczny i kosmetolog medyczny
mgr Alicja Karpik
Gabinet FITESTETIC znajduje sie w salonie Academy of Art and Knowledge.
Po prawej stronie klatki z nr2.
ul. Stanisława Więckowskiego 2/4
70-411 Szczecin

+48 783 676 208

X

Right Click

No right click