783 676 208 ul.  Stanisława Więckowskiego 2/4, Szczecin

Wyszukaj na stronie

Krótsze dni, szarość za oknem, znużenie? Nie musi być smutno - zrób coś dla siebie i popraw sobie humor pięknym wyglądem właśnie teraz. Niektóre zabiegi zaleca się wykonywać w okresie jesiennym, kiedy jest nieco mniej słońca - np. dogłębnie oczyszczające peelingi chemiczne o różnej sile działania. Seria zabiegów poprawi stan skóry - usunie niedoskonałości i złuszczy wierzchnie warstwy naskórka - z efektem, który Cię zaskoczy.

PROMOCJA 1 PEELINGI CHEMICZNE

Specjalistyczne peelingi, których używam w zabiegach to innowacyjna gama preparatów o właściwościach złuszczających i terapeutycznych - co ważne, są one zarejestrowane jako wyroby medyczne klasy I. Pozwalają na kontrolowane złuszczanie wierzchnich warstw naskórka przy użyciu czynników i substancji chemicznych o różnej sile działania. Ze względu na ich wielokierunkowe działanie, wysoki profil bezpieczeństwa (status wyrobu medycznego) i szerokie właściwości terapeutyczne, peelingi z powodzeniem wykorzystywane są w praktyce lekarskiej (dermatologia i medycyna estetyczna) oraz w kosmetologii.

1 zabieg: 150 zł zamiast 180 zł
5 zabiegów: 650 zł zamiast 900 zł 

PROMOCJA 2 - COMBO ZABIEGÓW OCZYSZCZAJĄCYCH

Zabiegi specjalnie dobrane po wakacjach, dogłębnie poprawiających stan skóry, w tym: peeling enzymatyczny, mikrodermabrazja, wapozon, ozonoterapia i maski oczyszczające lub regenerujące.

Efekty zabiegów to między innymi:

  • nawilżenie skóry
  • oczyszczenie skóry z zanieczyszczeń
  • redukcja przebarwień
  • pobudzenie krążenia skórnego, a co za tym idzie – usuwania zbędnych produktów przemiany materii ze skóry i dostarczania jej tlenu oraz substancji odżywczych
  • rozmiękczenie warstwy rogowej, przez co łatwiej można usunąć zaskórniki i martwe komórki
  • otwarcie ujść gruczołów łojowych (potocznie nazywanych „porami”), dzięki czemu łatwiej usunąć zalegające tam czopy łojowe
  • pobudzenie gruczołów łojowych do pracy, dzięki czemu „pory” szybciej się oczyszczają


Każda seria rozpoczyna się od bezpłatnej konsultacji
, podczas której dobiorę odpowiednie zabiegi do Twoich indywidualnych potrzeb. Zaufanie to klucz w dzisiejszych czasach - ponad 90% moich pacjentek pochodzi z polecenia. Porozmawiajmy jak mogę poprawić Twoje samopoczucie.

1 zabieg: 150 zł zamiast 180 zł
5 zabiegów: 650 zł zamiast 900 zł 

Zadzwoń lub napisz do mnie i dowiedz się więcej:

783 67 62 08

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami

Informacje kontaktowe

Jeżeli masz problemy ze swoją masą ciała i zdrowiem, jesteś przyszłą lub karmiącą mamą albo osobą o wysokiej aktywności fizycznej - ze mną możesz zadbać o swoje zdrowie i osiągnąć wymarzony cel.
Dietetyk kliniczny i kosmetolog medyczny
mgr Alicja Karpik
Gabinet FITESTETIC znajduje sie w salonie Academy of Art and Knowledge.
Po prawej stronie klatki z nr2.
ul. Stanisława Więckowskiego 2/4
70-411 Szczecin

+48 783 676 208

X

Right Click

No right click